← Zpět

Odjezdy a další informace - R&R

Tábor se bude konat ve Starém Městě pod Sněžníkem od 2.7.2023 do 6.7.2023.

V sobotu 6.7.2023 bude den, kdy společně pojedeme zpět do Olomouce.

Při balení se prosím nepřehánějte se sladkostmi a pochutinami. Jídelníček je pestrý a vyvážený, zahrnuje i sladká jídla. Veškeré pochutiny budou vybrány a uloženy mimo stany, a děti k nim budou mít přístup pouze v poledním klidu. Pokud chcete dětem něco přibalit “na přilepšenou”, vyberte trvanlivé, teplu odolné potraviny, zabalte je do plastové pevně uzavíratelné a podepsané krabičky.

Informace níže jsou správně, zavazadla vezeme s sebou již na stavák. Kdo na něj nejede, zajišťuje si dopravu sám.

V pátek 30.6.2023 se prosím dostavte s kufry a batohy na Skautský dům pro odevzdání. Zavazadla je nutné řádně zabezpečit. Do těchto zavazadel nedávejte žádné potraviny, které by se mohly zkazit nebo znečistit obsah. Pro vaše dítě připravte malý batůžek s občerstvením, pitím, kšiltovkou a pláštěnkou na cestu.

Sraz proběhne 30.6.2023 (čas upřesníme) na Skautském domě, kde všichni budou mít na sobě oddílové tričko. Prosíme, abyste při srazu odevzdali potvrzení o bezinfekčnosti spolu se zdravotní dokumentací (očkovací průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny – může být kopie) a vyplněný posudek o zdravotní způsobilosti (prosíme o letošní verzi). Pokud vaše dítě užívá léky, přineste je včetně originálního balení a příbalového letáku, jelikož platí platná vyhláška a není možné poslat pouze jedno “platíčko” tablet.

Letní tábor Junáka OST Jméno, příjmení, Poste restante Staré Město pod Sněžníkem, 78832

Vůdce tábora: Vít Mišák (Vítek) – 606250544

Stáhni mě v PDF